Zapraszamy

Poniedziałęk-Piątek
8:00 - 17:00

Sobota
8:00 - 13:00


MAPKA DOJAZDOWA

O nas…

 

Firma Redix zlokalizowana w Warszawie przy ul. Gwarków, z filiami w Raszynie, Wrocławiu i Tarnowie zaopatruje zakłady przemysłu meblarskiego, lakierniczego oraz drzewnego w szeroką gamę produktów. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, w postaci doradców oraz technologów jesteśmy w stanie stawić czoła każdemu problemowi dotykającego technologię lakierowania, klejenia i obróbki materiałów.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: farby i lakiery do drewna firmy Genc, Heidelberg Wood Coatings, lakiery do parkietów włoskiej firmy Tover, kleje przemysłowe Unicol. Oferujemy również pistolety i urządzenia lakiernicze Anest Iwata, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na województwo mazowieckie.

 

Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi na rynku producentami mogą Państwo u nas nabyć: kabiny lakiernicze Alfa Rimini, odciągi stanowiskowe, filtry kabinowe Andrea, elektronarzędzia Festool, narzędzia CMT, systemy polerskie 3M, materiały ścierne Starcke i 3M a także materiały opakowaniowe, produkty BHP, lakiery ogniochronne, materiały lakiernicze i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszych punktów sprzedaży. W stałej ofercie posiadamy:

  • farby i lakiery do drewna i MDF
  • chemię do drewna
  • kleje przemysłowe
  • chemię parkietową
  • wyposażenie produkcji i lakierni
  • akcesoria i materiały lakiernicze

 

 

front700

 

 

Nasza misja…

 

Redix ma na celu zaopatrywanie swoich partnerów w najlepsze materiały lakiernicze oraz rozwiązania technologiczne, które mogą być wykorzystywane w lakierniach i zakładach produkcyjnych zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Wykwalifikowana kadra służąca doradztwem technicznym i dobrze rozwinięta sieć sprzedaży zapewnia obsługę naszych kontrahentów na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.